Author: g***x
Date:
Review: I love this it works really well and I would highly recomend to anyone wanting it for personal use itva great tablet 🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Color: Black
Price: 699kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401168767851611 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 6946910 people said the quality is very good!
Author: g***x
Date:
Review: I love this it works really well and I would highly recomend to anyone wanting it for personal use itva great tablet 🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Color: Black
Author: j***1
Date:
Review: Perfect c thank you so so much kids will love it
Color: Black
Author: j***d
Date:
Review: nice and fast ,screen looks strong good price as well
Color: Black
Author: c***8
Date:
Review: suprisingly good quality and picture. easily set up
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.